Hakkımızda Yazısı

İçinde bulunduğumuz zamanda firmaların yer aldıkları sektörde başarılı olabilmeleri için sadece ürün üretmeleri ya da hizmet vermeleri yeterli olmuyor. Firmaların gelişen teknolojiye ayak uydurmaları ve bu kapsamda markalarının ve verdikleri hizmetlerin daha geniş kitlelere ulaşabilmesinin yollarını aramaları gerekiyor. Günümüzde bu konuda atılabilecek en doğru adım şüphesiz sosyal medyadan yararlanmaktır. Sosyal medya üzerinden yayınlanan reklam ve içeriklerin geçerliliği geleneksel reklamcılık faaliyetlerine göre çok daha etkilidir. Bizler, İzmir Social olarak sosyal medya hesap yönetimi konusunda siz değerli müşterilerimize konusunda uzman olan çalışanlar tarafından profesyonel olarak destek veriyor ve firmanızı bu konuda bir adım daha ileriye taşıyarak başarınızın bir parçası olmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Sosyal Medya Hizmetleri

Uzun yıllardan bu yana web uygulamaları alanında hizmet veren firmamız, gelişen teknoloji ve çağın getirdiği yeniliklere ayak uydurmak adına, 2013 yılının ortasından bu yana sadece web uygulamaları konusunda değil, sosyal medya hizmetleri konusunda da siz değerli müşterilerine profesyonel hizmet vermekte ve kalıcı çözümler üretmektedir.

Sosyal medya hesapları konusunda yeterli deneyiminiz yoksa, iş yükünden dolayı bu konuya çok fazla vakit ayıramıyorsanız ve sosyal medya üzerindeki tüm çalışmaların profesyonel bir kadro tarafından yapılmasını tercih ediyorsanız, sizlerde birçok kişi gibi rahatlıkla İzmir Social firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmanızın hizmet verdiği sektör hakkında ayrıntılı bir şekilde çalışmalar yürüten ekiplerimiz sizler için en doğru ve en uygun içerik konusunda da oldukça hassas davranmakta ve uzun süren incelemeler ve projeler sonucunda çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

İçerik Hizmetleri

İçerik hizmetleri konusunda yıllardır sektörde edindiğimiz tecrübelerimizi sizinle paylaşıyor ve daha önce hiç kullanılmayan, yeni olan farklı düşünceleri tamamen özgün olan metin ve grafiklerden yararlanarak harmanlayıp çok daha geniş kitlelerin firmanızdan haberdar olmasını sağlıyoruz. Sizler de bu konuda markanız ve firmanız için profesyonel destek almak için desteğe ihtiyaç duyduğunuz her an bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Social olarak bu sektörde yer aldığımız süre boyunca çok sayıda müşterimize farklı alanlarda profesyonel olarak destek olduk ve olmaya da devam ediyoruz. Hizmet verdiğimiz çeşitli alanların tamamı firmanızın gelişmesine ve yapılan işin başarıya ulaşmasını sağlamak için oldukça önemli olduğu için, çalışanlarımızın tamamı bu konuya gereken hassasiyeti göstererek çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Firmamız bünyesinde Facebook, Instagram, Youtube ve Twitter gibi milyonlarca takipçisi olan sosyal medya hesaplarının yönetimi yapılabildiği gibi, grafik tasarımı, web tasarımı ve farklı alanlarda uzman olan yazarlar tarafından tamamen özgün olarak hazırlanan makale temini konusunda da hizmet verildiğini belirtelim.