Blog

Hangi İçerikler, Hangi Sektörler İçin Uygundur?

Hangi İçerikler, Hangi Sektörler İçin Uygundur?

Bilindiği gibi büyük markalar ve firmalar pazarlama stratejilerine son zamanlarda içerik pazarlamasını da dahil etmek durumunda kalmıştır. Böylece artık spesifik takipçi kitlesi olan markalar bile uygun içerikler sayesinde çok daha geniş kitlelere ulaşabiliyor.

Devamını Oku

​İçerik ve Tasarım Hakkında Bilinmeyenler

İçerik ve Tasarım Hakkında Bilinmeyenler

Birçok kişinin farkında olduğu gibi başarılı bir şekilde hizmet veren internet siteleri ya da bloglar, gerek işlevsellik, gerek içerik, gerekse tasarım olarak birbirleri ile son derece mükemmel bir uyum içerisinde bulunuyor.

Devamını Oku

Ücretsiz Kullanabileceğiniz Stok Görsel Siteleri

Herhangi Bir Ücret Ödemeden Kullanabileceğiniz Stok Görsel Kaynakları

Tüm içeriklerde, özellikle blog içeriklerinde içeriklerin üretilmesi kadar, içeriğe uygun olan ve kaliteli olan stok görsellerin temin edilmesi ve sayfalarda paylaşılmasıdır.

Devamını Oku

​Faydalı İçerik Nedir, Ne İfade Eder?

İnternet sitelerindeki içerikler artık SEO uyumlu anahtar kelimelere bağlı olmaktan çıkıyor. Farklı konularda içerikler hazırlayan yazarlar ve sitelerindeki içeriklere önem veren markalar son zamanlarda "faydalı içerik" terimi üzerine çalışmalar yürütüyor. Peki, faydalı içerik ne anlama geliyor? İnternet ortamındaki sıralamada üst sıralara çıkmak için faydalı içerik üretmek şart mıdır?

Devamını Oku