Koton 2016-2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Gerek bayanların, gerekse erkeklerin kişisel olarak önem verdiği konulardan birisi kıyafet seçimidir. Bu konuda oldukça fazla seçenek bulunuyor elbette, ancak birçok kişi kıyafet konusunda her zaman kendisine en yakışanı almak istiyor. Koton, uzun yıllardan bu yana müşterilerine farklı ve geniş ürün seçeneği ile profesyonel olarak destek olmaktadır. Koton, her sene olduğu gibi 2016 - 2017 Sonbahar Kış sezonu için de müşterilerinin hayran kalacağı yüzlerce tasarım ile sektöre girmeye hazırlanıyor. Koleksiyonları ile her zaman oldukça dikkat çeken Koton, bu sene de birbirinden farklı desen ve kumaşlardan yararlanarak ürettiği ürünleri müşterilerine sunuyor.

Koton 2016-2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu Renkleri

Koton, 2016- 2017 Sonbahar kış sezonunda birbirinden farklı ve dikkat çekici renkler kullanmış. Özellikle toprak, taş, koyu mavi ve haki renkleri bu seneki koleksiyonun en çok kullanılan renklerinden olmuştur. Bohem bir havanın hakim olduğu Sonbahar kış koleksiyonunda dikkat çeken başka bir ayrıntı ise uçuşan ve yumuşak kumaşların yer alıyor olmasıdır. Ayrıca farklı desen ve modeldeki kürkler de koleksiyonun önemli parçalarındandır.

Birbirinden farklı parçalara sahip olan koleksiyonda oldukça önemli bir yer sahibi olan Koton Sonbahar kış koleksiyonu, adeta kilolu bayanların da istediği zaman çok şık olabileceğini kanıtlar niteliktedir. Büyük beden koleksiyonunu ifade eden bu parçalarda daha çok pelüş, ipek krepler ve kaşmire yakın olan örmeler kullanılmıştır. Kilolu olan, rahatlık ve şıklığı bir arada arayan kişiler Koton'un birbirinden farklı tasarımlarından yararlanarak gönüllerince giyinebilirler.

En Dikkat Çeken Parçalar

Bu seneki sezon içerisinde en çok dikkat çeken parçalar Ebru Şallı Loves Koton Sport koleksiyonu içerisinde yer alıyor. 3 farklı tema ve tam 58 parçadan oluşan bu koleksiyon, hem spor yapmak, hem de şıklığından ödün vermek isteyemeyen kişiler için oldukça önemli olacağa ve birçok kişi tarafından tercih edileceğe benziyor.

Eğer 60'lı yıllardaki kıyafetlerin günümüzde rahatlıkla bulunamadığını ve bu konuda zorlandığınızı düşünüyorsanız, 2016 - 2017 Sonbahar kış sezonunda Ole by Koton koleksiyonunu inceleyebilirsiniz. Turuncu, siyah, açık yeşil, kırmızı ve toz pembe gibi dikkat çeken renklerin kullanıldığı koleksiyonda trapez elbiseler, kısa retro paltolar ve evaze etekler bulunuyor.