Blog

​Faydalı İçerik Nedir, Ne İfade Eder?

İnternet sitelerindeki içerikler artık SEO uyumlu anahtar kelimelere bağlı olmaktan çıkıyor. Farklı konularda içerikler hazırlayan yazarlar ve sitelerindeki içeriklere önem veren markalar son zamanlarda "faydalı içerik" terimi üzerine çalışmalar yürütüyor. Peki, faydalı içerik ne anlama geliyor? İnternet ortamındaki sıralamada üst sıralara çıkmak için faydalı içerik üretmek şart mıdır?

Devamını Oku

Kullanabileceğiniz En İyi Ücretsiz Kopya Kontrol Araçları

İnternet sitelerinde kullanılan her türlü içeriğin özgün olması, farklı yazarlar tarafından hazırlanan içeriklerde olması gereken en önemli özelliklerin başında yer alır. Özgün ve kaliteli bir şekilde hazırlanan içerikler, sitelerin daha popüler olması ve daha fazla kullanıcıya ulaşabilmesi adına her zaman +1 puan demektir. Süper İçerik olarak sürekli kullanmak durumunda olduğunuz içeriklerinizi özgünlüklerini kontrol etmek adına kullanabileceğiniz en kapsamlı ve ücretsiz kopya kontrol sitelerini sizler için derledik ve değerlendirdik. Aşağıda belirtilen kopya kontrol sistemlerini sizlerde tamamen ücretsiz olarak kullanabilir ve içeriklerinizi özgünlüklerini rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

Devamını Oku

İçerik Editörü Arıyoruz!

İzmir / Gaziemir Ofisimize Bay/Bayan Çalışma Arkadaşları Arıyoruz!

Gözlerine, iradesine ve hızına güvenen biriyim diyorsanız bu iş tam size göre. Yüzlerce, binlerce kelimeyi tarayıp kontrol ederim. Dikkatliyim! Yolda karşıya geçerken 2şer defa sağa sola bakarım diyenler için, iyi bir çalışma ortamında bilgisayarın başında kahveli çaylı bir maceraya bekliyoruz.

Devamını Oku